Szkółki narciarskie dla dzieci

Wybierając się w góry całą rodziną, musimy zadbać o dobro nasze i naszych dzieci. Chcemy zapewnić im wszystko co najlepsze i bezpieczne. Piękne widoki, atrakcje, jazda na nartach czy snowboardzie to wspaniała zabawa, ale też czyhające na nas niebezpieczeństwa. A więc wybierając się w góry powinniśmy pamiętać, by najpierw nauczyć się jeździć na nartach itp. szczególnie jeśli jesteśmy pierwszy raz w górach i nie mieliśmy z nimi do czynienia. Umożliwiają nam to szkółki narciarskie oferowane w różnych ośrodkach narciarskich. W większości szkołach możemy zapisać na naukę również nasze małe pociechy.  Poniżej znajduje się kilka z nich.

a

Szkółka Narciarska Falcade (1200 m.n.p.m.)
Znajduje się w ośrodku Tre Valli w Dolomitach Wschodnich. Oferuje ona kursy dla dzieci w wieku od 4 do 14 lat. Zajęcia prowadzą polscy instruktorzy z licencją.

Szkółka Narciarska Andalo (1050 m.n.p.m.)
Znajduje się w ośrodku Paganella w Dolomitach Brenta. Również oferuje kursy dla dzieci w wieku od 4 do 14lat, a zajęcia też prowadzą polscy instruktorzy.

Szkółka Narciarska Pinzolo (800 m.n.p.m)
Znajduje się w ośrodku Madonna di Campiglio i Pinzolo, oferuje kursy o różnym stopniu zaawansowania z polskim instruktorem dla dzieci w wieku od 4 do 14 lat.
Kursy takie jak :
-Tradycyjny trwający 3godz. 20min.
-Rozszerzony trwający 5godz. 50min.

b
Szkółka Narciarska w Ponte di Legno (1260 m.n.p.m)
W ośrodku Ponte di Legno Tonale. Dzieci szkolone są przez instruktorów posiadających licencję do tego typu szkoleń również dla dzieci.
Kurs tradycyjny trwa 3godz. 20min. (przez 6 dni)
Kurs rozszerzony 5godz. 50min. (przez 6 dni) z lunchem pod opieką instruktora

Szkółka Narciarska w Livigno.
Naukę jazdy na nartach prowadzą polscy instruktorzy z odpowiednimi uprawnieniami. Ze szkółki mogą skorzystać dzieci w wieku od 4 do 14 lat. W grupach 9 osobowych przez 2godz. 50min. W zależności od przydziału do grupy według stopnia zaawansowania zajęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *