Sprawdź nowości i rozrywki w Livigno!

Jadąc w góry na narty chcemy czegoś więcej. Samo szusowanie po stoku nie wszystkim wystarcza. Livigno jest miejscem, w którym każdy znajdzie dla siebie odpowiednią rozrywkę. Przedstawiamy nowości, zobacz co na Ciebie czeka!

Aquagranda

To prawdziwy luksus w Livigno. Jest to nowo wyremontowany kompleks fitness i basen w jednym. W tym miejscu możemy skorzystać z profesjonalnego sprzętu fitness oraz z pół olimpijskiego basenu. W tym miejscu można odpocząć po ciężkim dniu na stoku.

narty

Ekstremalne zakupy

Livigno to niesamowity raj dla miłośników zakupów. Tutaj mamy przecież strefę wolnocłową. Można znaleźć ekstra nowości w dobrych cenach. W tym ośrodku macie ogromny wybór butików oraz firmowych sklepów, w których znajdziecie biżuterię, torebki, buty, paski oraz biżuterię. Jest to jedyny ośrodek narciarski, w którym można zrobić ogromne zakupy po niespotykanych cenach.

Fatbike

Czyli jazda na specjalnym rowerze po śniegu. Tutaj czeka na Ciebie 20 kilometrowa trasa wokół Livigno. Jest to wspaniała alternatywa dla osób uwielbiających kolarstwo górskie. Takie wyprawy są organizowane z przewodnikiem. Zanim się wybierzecie tę rozrywkę musicie wiedzieć, że tutaj podstawą jest bardzo dobra kondycja fizyczna i siła w nogach.

rower

Spacer z rakietami

Jeśli lubisz piesze wycieczki po zaśnieżonych stokach, właśnie w Livigno masz okazję na niezapomniane przeżycia. Dzięki rakietom śnieżnym, na które w Livigno mówimy drezola, możemy swobodnie przemieszczać się po zaśnieżonej dolinie. Jednak zanim wybierzemy się na taki spacer musimy pamiętać o wcześniejszym sprawdzeniu prognozy pogody, wziąć ze sobą zestaw lawinowy. Podczas takiej wędrówki musimy być świadomi ewentualnego zagrożenia, dlatego trzeba być maksymalnie skupionym i uważnym. Na takie wędrówki nie idziemy sami, dla większego bezpieczeństwa warto na takie wyprawy iść w parach. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, przed wyprawą porozmawiaj o tym z przewodnikami górskimi. W przypadku wypadku musisz udzielić pomocy oraz zadzwonić pod numer alarmowy 118.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *