Restauracje w naszym mieście

Kuchnia włoska cieszy się ogromną popularnością na świecie. Ma ogromną ilość wielbicieli i smakoszy. Gdzie najlepiej jej spróbować jeśli ktoś jeszcze tego nie robił? Oczywiście może praktycznie w każdym większym mieście, ale najlepiej smakuje we Włoszech! Szczególnie w Livigno, wielu turystów chwali sobie tutejsze restauracje również te umieszczone w hotelach.
Tutaj restauracji jest naprawdę bardzo dużo. Możemy poznać prawdziwą regionalną włoską kuchnię, która jest bardzo ceniona. I choć nie w każdej restauracji ceny są niskie, potrawy są tak smaczne i wykwintne, to wielu turystów powraca, by jeszcze raz posmakować tej kulinarnej rozkoszy.
a

Posiłek jest przecież ważnym elementem życia każdego człowieka. Kiedy wyjeżdżamy na urlop w góry, gdzie jest bardzo dużo atrakcji i ruchu fizycznego, bardzo ważne jest by dostarczyć organizmowi wystarczającą ilość energii w postaci posiłku, dlatego też ważne jest to co jemy. Tutaj zjesz smacznie i zdrowo, tak by mieć energię na cały dzień i móc cieszyć się urlopem korzystając z ofert różnorodnych atrakcji.
Poniżej przedstawiamy kilka restauracji w naszym mieście godnych polecenia.
Czyli te, które cieszą się największą popularnością naszych gości.

b

1. Ristorante Hotel Camino.
Cena: 55zł -120zł
Kuchnia: Włoska

2. Chalet Ristorante Gourmet Mattias.
Cena: 207zł – 371zł
Kuchnia: Włoska

3. La Pioda.
Cena: 82zł – 183zł
Kuchnia: Włoska, Międzynarodowa, Wytwórnia win

4. Latteria Livigno.
Cena:21zł – 82zł

5. Tresenda.
Cena: 61zł – 146zł
Kuchnia: Grill / rożno , Włoska

6. L’osteria.
Cena: 67zł – 204zł
Kuchnia: Włoska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *